email: szkolenia@wib.org.pl,  tel.: +48 22 182 31 70

Profesjonalny Doradca Finansowy 4.0

O SZKOLENIU

Przedstawiamy nową ofertę szkoleniowo-certyfikacyjną dla doradców finansowych obsługujących klientów detalicznych i klientów małych i średnich firm. Tworząc to wyjątkowe rozwiązanie, zaprojektowane w formule „szyte na miarę”, wykorzystaliśmy zgromadzoną w Instytucie wiedzę ekspercką i doświadczenie 30 lat działalności szkoleniowej, rozwojowej i certyfikacyjnej dla pracowników sektora bankowego i finansowego w Polsce. W sposób szczególny czerpaliśmy z naszych najnowszych kompetencji w zakresie rozwiązań zdalnych, z zastosowaniem technologii do skutecznego przekazywania wiedzy i angażowania uczestników w zdalny proces uczenia się.

 

Szczególnym obszarem kompetencji Warszawskiego Instytutu Bankowości jest szkolenie i przygotowanie do certyfikacji doradców finansowych, współpracujących z klientami z różnych segmentów rynku, na różnym poziomie zaawansowania i różnych potrzebach kompetencyjnych. W naszych rozwiązaniach szkoleniowych łączymy nowoczesną wiedzę, z mocnym osadzeniem w dobrych praktykach rynkowych i pełną zgodnością z aktualnymi wymaganiami regulacyjnymi i nadzorczymi, w tym Dyrektywą MiFID II w zakresie informowania o produktach finansowych i doradztwa inwestycyjnego. W tym kontekście chcemy wspierać proces aktualizacji zdobytych kompetencji i stałego rozwoju.

KOMU POLECAMY SZKOLENIE?

  • doradcom finansowym klientów indywidualnych: doradcom segmentu klientów detalicznych
    i premium (bankowość osobista), a także
  • doradcom klientów, prowadzących działalność gospodarczą, MSP

JAK?

Projekt obejmuje ścieżkę szkoleniową, na którą składają się:

  • udział w nagranych webinarach, prowadzonych przez najlepszych ekspertów- trenerów WIB,
  • udział w webinarach online/na żywo z ekspertami-trenerami WIB,
  • udział w chatach na żywo z ekspertami-trenerami WIB,
  • testy sprawdzające,
  • zdobycie Certyfikatu WIB, sygnowanego przez Bank.

Wykorzystując te metody, możemy stopniować poziom zaawansowania szkolenia i dostosować go dla wyodrębnionych grup doradców, np. inna dla doradców klientów detalicznych, inna dla doradców bankowości osobistej/ premium. Podobnie w segmencie klientów biznesowych. Kulminacją projektu jest zaliczenie testów sprawdzających i zdobycie Certyfikatu WIB dla Profesjonalnego Doradcy Finansowego, na uzgodnionych poziomach.

Opiekun projektu

Aleksandra Zwyrtek-Kamińska

azwyrtek@wib.org.pl
tel.: +48 664 907 210

Przewiń na górę